Abey Schock Typos Double Sink & Armando Vicario ISA Kitchen Mixer - White TN200T2W
SKU: TN200T2W
Up to 12 months interest free with Zip Money
  • Free Delivery Available
    Your delivery location
    Sydney   NSW 2000
  • Free removal and recycling of Old Disconnected Appliances*
  • In Stock
Specifications & Manuals
Key Specifications
Model Number
TN200T2W
Material
Cristalite Plus
Depth (mm)
500 mm
Height (mm)
200 mm
Length (mm)
860 mm