

Promotions
4 payments of $116 with
Own it from $10 per week with Zip Pay
Stainless steel door panel for Integrated Cooldrawer, pre-finished with contemporary square handle. Compatible with RB9064S1 and RB90S64MKIW.
Specifications & Manuals
Key Specifications
| Model Number | RD9064S |
|---|---|
| Depth (mm) | 19 mm |
| Height (mm) | 476 mm |
| Width (mm) | 896 mm |
| Accessories included | Contemporary Square Handle included. |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Compatibility | Compatible with RB9064S1 and RB90S64MKIW. |
Warranty
| Manufacturer Warranty | - |
|---|
Other
| EAN | 9415112253588 |
|---|
Compare to similar items
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
We Connect
At Winning Appliances we can connect most new refrigerators and/or washing machines to existing, compatible plumbing and electrical connections at the time of delivery.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.
-639077649713156593.png)
