

Specifications & Manuals
| Model Number | RD6121VR4 |
|---|---|
| Depth (mm) | 19 mm |
| Height (mm) | 2029 mm |
| Width (mm) | 603 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Notes | . Compatible with RS6121VR2K1. |
| Finish Colour Description | Stainless Steel Facia Right Hinge Door Panel. |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Warranty Note | 1-Year Domestic Warranty on all Parts & Labour. |
| Features | Door Panel Only: Door Panel to suit model RS6121VR2K1. Hinge Side Opening: RightHinge Side Only. Optional Extra Accessories available Not included: Handle and a Toe Kick. |
|---|
| EAN | 9415112257340 |
|---|
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
We Connect
At Winning Appliances we can connect most new refrigerators and/or washing machines to existing, compatible plumbing and electrical connections at the time of delivery.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.
