Specifications & Manuals
| Model Number | RA-R23DAA01GG |
|---|---|
| Depth (mm) | 398 mm |
| Height (mm) | 850 mm |
| Width (mm) | 398 mm |
| Finish Colour | White |
| Notes | Please note, this panel is only compatible with the Samsung Bespoke Modular Upright Fridge (SDFX3100N) and Samsung Bespoke Modular Upright Fridge (SDFX3500N). Please speak to one of our Product Experts for more information. |
| Finish Colour Description | Cotta White |
| Manufacturer Warranty | - |
|---|
| EAN | 8806090590863 |
|---|
Compare to similar items
Samsung Bespoke Panel for Modular Upright Fridge or Freezer Cotta White RA-R23DAA01GG
Samsung Top Door Panel for Bespoke Modular Bottom Mount Fridge Satin Sky Blue RA-B23DUU48GG
Samsung Bespoke Panel for Modular Upright Fridge or Freezer Satin Beige RA-R23DAA39GG
Samsung Bottom Door Panel for Bespoke Freestanding French Door Fridge Clean Pink RA-F18DBBP0GG
Samsung Bespoke Panel for Modular Upright Fridge or Freezer Satin Sky Blue RA-R23DAA48GG
Samsung Top Door Panel for Bespoke Modular French Door Fridge Glam Navy RA-F17DUU41GG
Samsung Bottom Door Panel for Bespoke Modular French Door Fridge Satin Grey RA-F17DBB31GG
1 Review
Rating snapshot
Winnings' customer reviews are independently managed by Bazaarvoice, ensuring their accuracy and honesty. Vouchers are sometimes offered to verified buyers in exchange for their unbiased review.
Learn more about Bazaarvoice Authentic Reviews Trust MarkCompanion Products
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
We Connect
At Winning Appliances we can connect most new refrigerators and/or washing machines to existing, compatible plumbing and electrical connections at the time of delivery.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.

