

Specifications & Manuals
| Model Number | 96137657 |
|---|---|
| Material | Brass |
| Depth (mm) | 260 mm |
| Height (mm) | 810 mm |
| Width (mm) | 260 mm |
| Finish Colour | Matte Black |
| Designer | C&P |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|
| Features | Toilet roll holder Toilet brush holder Free standing With extendable container |
|---|
| EAN | 4415556688330 |
|---|
Compare to similar items
Fantini Young Freestanding Paper Holder & Brush - Matte Black 96137657
| Material | Brass |
|---|
Fantini Young Wall Mount Toilet Brush Holder - Matte Copper PVD 96P97646
| Material | Brass |
|---|
Fantini Young Wall Mount Toilet Brush Holder - Polished Nickel PVD 96957646
| Material | Brass |
|---|
Fantini Venezia Wall Mount Toilet Brush Holder - Matte British Gold 94P67847
| Material | Brass |
|---|
Fantini Venezia Floor Mount Toilet Brush Holder - Matte Copper 94P97821
| Material | Brass |
|---|
Companion Products
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
We Connect
At Winning Appliances we can connect most new refrigerators and/or washing machines to existing, compatible plumbing and electrical connections at the time of delivery.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.
