Catalano Horizon 125x50 Wall Hung Basin - Gloss White 1125HZ00-Z3442-2
SKU: 1125HZ00-Z3442-2
Unfortunately, this product is no longer available.
If you need more information, please contact one of our product experts.
Specifications & Manuals
Key Specifications
Material
Ceramic
Depth (mm)
500 mm
Height (mm)
125 mm
Width (mm)
1250 mm