


Promotions
Specifications & Manuals
| Model Number | ICBPRO3650LH |
|---|---|
| Depth (mm) | 610 mm |
| Height (mm) | 2134 mm |
| Width (mm) | 914 mm |
| Finish Colour | Stainless Steel |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
|---|
| Total Volume | 660 L |
|---|
| Energy Star Rating |
|---|
| Features | ICBPRO3650LH Highlights Scrubs the air of ethylene, mold, viruses, and bacteria every twenty minutes using NASA-based advanced air purification technology Refrigerator Features: LED refrigerator and freezer lights Freezer Features: Automatic ice maker |
|---|
| Primary Product Category | Fridge |
|---|---|
| EAN | ICBPRO3650/LH |
| Cannot Be Sold In Victoria | |
| Cannot Be Sold In NT |
Compare to similar items
Free Delivery
As an extra service to our customers, we can provide free delivery Monday to Friday with metropolitan and other selected areas, subject to reasonable access.
We Remove & Recycle
Upon delivery, we can remove your old like-for-like appliance and any product packaging for responsible recycling.
We Connect
At Winning Appliances we can connect most new refrigerators and/or washing machines to existing, compatible plumbing and electrical connections at the time of delivery.
Winning Value Promise
We strive to set competitive prices for our products. However, if you find a competitor offering a better price for the same individual product, sold with the same delivery and installation terms, we’ll lower our price to match it.

